Преглед на колежния футболен сезон
Преглед на сезона на колежа по футбол и подреждане на играта с купа

Определени са финалистите за трофея Heisman, а победителят ще бъде обявен в 20:00 събота. Quarterback Тим Тебо от Флорида Гейтсърс, победител от миналата година, е определен за един от тримата финалисти. Сам Брадфорд, куотърбек в Оклахома, и Тексас Лонгхорн Култбек Колт Маккой са другите финалисти за тази година.

Брадфорд беше избран за носителя на наградата Дейви О’Брайън тази седмица, докато Тебо беше обявен за най-добър играч в колежа по футбол, спечелил наградата Максуел за втора поредна година (според гласовете на спортни писатели, спортни водещи и треньори). Колт Маккой бе отличен с наградата „Уолтър Кемп“, в чест на футболиста на колежа на годината, както решиха треньорите от дивизия I-A и директори на спортната информация.

В неделя бяха обявени останалите оферти за игра за купа. Глодарите във Флорида и Оклахома Соунънс бяха върховете в класацията на BCS и ще продължат напред в националното първенство на FedEx BCS на 8 януари. И двата отбора имаха една загуба през сезона и двамата са шампиони на съответните си конференции.

GMAC: Ball State срещу Tulsa

Поздравления за всички отбори, избрани за игри с купа и особено за всички шампиони от конференцията и отбори, които получават кима на BCS. След всички вълнения, които сезонът донесе досега, със сигурност игрите с купа няма да разочароват.

Инструкции Видео: PES 2020 MOBILE | МОЙ АККАУНТ | НОВОВВЕДЕНИЯ | КУЧА ИГРОКОВ 94+ (Април 2024).